Padedame Jums augti!

>
Padedame Jums augti!

MERCH.LT didžiausi Lietuvos kūrėjų atribūtikos tiekėjai

Mūsų paslaugos

Atributikos dizaino kūrimas

Leiskite mums įkūnyti jūsų viziją! Mes specializuojamės kurti unikalius ir įsimintinus merch dizainus, pritaikytus jūsų prekėms ar įvykiams. Su mūsų talentinga kūrybine komanda, jūsų prekės taps ne tik produktu, bet ir stiliaus simboliu.

Atributikos gamyba

Kokybė. Patikimumas. Greitis. Mūsų merch gamybos paslaugos yra skirtos tiems, kurie siekia tik pačių geriausių rezultatų. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir įrankiais – mes ne tik įvykdysime jūsų užsakymą, bet ir pranoksime jūsų lūkesčius. Galime pasiūlyti virš 10 000 skirtingų produktų!

Atributikos prekyba

Išskirtinės atributikos ir prekės su garantuotu komfortu. Mes ne tik kuriame jums unikalias prekes, bet ir galime užtikrinti patogią prekybą mūsų portale. Atsakingai tvarkome sandėliavimą ir logistiką, leisdami jums sutelkti dėmesį į savo augimą. Pradėkite savo sėkmės kelionę su mūsų merch prekybos paslaugomis.

Socialinės medijos kampanijos ir soc. įrašų dizainai, tekstų kūrimas

Mūsų kūrybinė komanda padės jums išsiskirti socialinėse medijose! Mes ne tik kuriame stilingus įrašus, bet ir sukuriame įtikinamą turinį, pritaikytą jūsų auditorijai. Leiskite mums optimizuoti jūsų soc. medijos kampanijas ir padėti pasiekti didesnį susidomėjimą bei įsitraukimą.

Profesionalios fotosesijos

Jūsų atributika nusipelno dėmesio! Mes siūlome profesionalias fotosesijas, kurios pristato jus išskirtiniu būdu. Mūsų ekspertai sugalvos unikalias kompozicijas ir atspalvius, kad jūsų produktai atrodytų nepakartojamai ir patraukliai. Leiskite mums paversti jūsų viziją į įspūdingas nuotraukas.

Verslo dovanos

Naujas būdas nudžiuginti savo klientus ir partnerius! Mūsų verslo dovanų paslauga padės jums sukurti įsimintinas dovanas, kurios išryškins jūsų unikalumą ir padės sustiprinti santykius su verslo partneriais. Mes kruopščiai parenkame aukštos kokybės produktus ir siūlome personalizuotus sprendimus, atspindinčius jūsų įmonės vertybes. Leiskite mums padėti jums pristatyti dėkingumą ir sukurti ypatingas akimirkas jūsų verslo pasaulyje.

Mūsų sukaupta patirtis kalba už mus!

Prieš tris metus Merch.lt startavo su keliais kūrėjais patikėjusiais mūsų idėja. Dabar kūrėjų ir sukurtų kolekcijų 10 kartų daugiau. Palaipsniui augome kartu su savo partneriais, plėtėme produkciją ir plėtėmės kaip komanda.

Išbandėme dešimtis drabužių modelių, daugybę spaudos būdų ant įvairiausių paviršių ir galime teigti, jog žinome kaip turi atrodyti kokybiška atributika. Galime ir norime šia patirtimi pasidalinti su tavimi būsimas Merch.lt partneri.

Prisijungęs prie mūsų turėsi galimybę savo sekėjams pasiūlyti kokybiškos ir personalizuotos atributikos, taip pat sutaupysi brangaus laiko, kurį geriau skirtum kūrybai bei kitai veiklai, nes mes viskuo pasirūpinsime. Startuok dabar!

Turi klausimų? susisiek!

    Start typing and press Enter to search

    Prekių krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.